Wrocławski Salon Sukni Ślubnych

Marzec 07, 2018 Aktualności 0

Salon firmowy sukni ślubnych Margarett we Wrocławiu mieści się w odrestaurowanej starej kamienicy , przy zbiegu ulic Henryka Brodatego i Rydygiera.

W salonie przymierzyć można suknie ślubne z trzech najnowszych kolekcji: Collezione Brillante , Collezione Novello i Collezione Magnifico

To jedyny taki salon w okolicy , gdzie w jednym miejscu jest tak bogata oferta sukni ślubnych firmy MARGARETT SUKNIE ŚLUBNE .

Suknie są różnorodne , poczynając od zwiewnych romantycznych ,  poprzez eleganckie z wytwornych tkanin , jak również bogate , wyszywane ręcznie i zdobione kamieniami i koralikami , oraz tak modne w ostatnim sezonie suknie ślubne boho.

Firma Margarett Suknie ślubne szczyci się wielopokoleniową tradycją w szyciu sukni ślubnych i ubieraniu panien młodych do ślubu.

Wszystkie modele sukni ślubnych powstają według niepowtarzalnych i przemyślanych projektów .

Każda suknia jest krojona i szyta indywidualnie z myślą o konkretnej sylwetce .

Zdobienia sukni są wykonywane ręcznie i wymagają wielu godzin precyzyjnej pracy , aby suknia była tą jedną jedyną i najpiękniejszą na świecie dla przyszłej panny młodej.

Właściciele firmy robiąc renowacje wnętrz starej kamienicy zadbali o wyjątkowy charakter tego miejsca , salon jest urządzony oryginalnymi starymi meblami , a okazałe kryształowe żyrandole , które nadają blasku temu miejscu wykonał własnoręcznie właściciel firmy MARGARETT SUKNIE ŚLUBNE

Wrocław  ul.Henryka Brodatego 10

Tel.71-328-70-14

  503
Share this:

Sorry, the comment form is closed at this time.