Wąskie suknie ślubne

Wąska suknia ślubna to sylwetka, która jest idealnie zrównoważona między bardzo dopasowanymi i obszernymi sukniami ślubnymi, to uniwersalny kształt sukni i wspaniała alternatywa dla sukni ślubnych o kroju syreny.

Piękno wąskiej sukni ślubnej wykracza poza wspaniały wygląd, pasują również do każdego stylu ślubu. Jeśli masz ślub na plaży, ale nie podoba ci się zwiewna, bezkształtna spódnica lub jeśli twój wielki dzień ma być w jakimś wspaniałym i pozłacanym miejscu, ale suknia balowa nie jest dla ciebie odpowiednia, wąskie suknie będą perfekcyjnie korespondować z klimatem każdego miejsca.

Wąska suknia ślubna może być odszyta z gładkiego sprężystego materiału z imponującym rozcięciem oraz delikatnymi zdobieniami, model Penelope to suknia obejmująca nowoczesną elegancję .

Koronkowa suknia w stylu boho jak Passara, Petunia czy Picasso to połączenie ekskluzynych tkanin z finezyjną klasyką.

Suknie Pilar, Paradiso czy Papavero są idealne dla współczesnej panny młodej, która szuka czegoś szykownego i oszałamiającego, co podkreśli jej figurę, a jednocześnie zapewni komfort w tańcu.

Wąskie suknie ślubne emanują tym samym stylem i pięknem co suknie ślubne w stylu syreny, bez typowych ograniczeń. Zamaszysty tren nada im dramatyzmu, a długi welon spowije opływową sylwetkę.

Zainspiruj się naszymi modelami, umów się na przymiarki w wybranym saloniei wybierz swoją suknię ślubną marzeń !

Poprzedni Archiwum Następny