Margarett - salon sukien ślubnych w Warszawie

Listopad 17, 2016 Aktualności 0

Prowadzony przez nas Salon Sukni Ślubnych Margarett usytuowany jest w ekskluzywnym C.H.Panorama, przy rogu Czerniakowskiej i zjazdu z mostu Siekierkowskiego w Warszawie. Salon ten był pierwszym, który rozpoczął kontynuację tradycji rodzinnej firmy.

Od kilkudziesięciu lat pomagamy w wyborze, projektujemy i wykonujemy kreacje ślubne. Każda klientka jest dla nas wyjątkowa, dlatego jest zawsze obsługiwana z najwyższą dbałością. Możesz się o tym przekonać czytając na naszym Facebooku wpisy wspaniałych kobiet, które skorzystały z naszych usług. Co więcej, podczas wizyty w naszym sklepie można przymierzyć wszystkie modele, które prezentujemy na stronie, również te pochodzące z poprzednich kolekcji. (modele te oferujemy do kupienia po obniżonej cenie). Mamy tutaj także kolekcję sukienek wizytowych, wśród których znajdzie coś dla siebie Twoja mama, siostra, babcia, a także przyjaciółka.

Nasz Salon Sukni Ślubnych to doskonałe miejsce, w którym bliskie sobie kobiety mogą wspólnie znaleźć piękne kreacje na ten wyjątkowy dzień. Na naszej stornie dostępne są trzy nowe kolekcje Collezione Brillante, Collezione Novello oraz Collezione Magnifico. Wszystkie z nich zostały stworzone z myślą o najnowszych trendach, dzięki czemu znajdziesz wśród nich modele w stylu Boho, które obecnie cieszą się ogromną popularnością, ale także klasyczne oraz te, w których będziesz mogła się poczuć jak księżniczka.

Godziny otwarcia salonu są bardzo dogodne, od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach 11-19, a w soboty od.10 do 14. Celem umówienia wizyty prosimy kontaktować się pod nr. tel. 22 640 11 41.

  3735
Share this:

Sorry, the comment form is closed at this time.