Suknie ślubne z kwiatami 3D

Suknie ślubne z kwiatami 3D…

 

Bez dwóch zdań suknie ślubne z kwiatami 3D są najgorętszym trendem w modzie ślubnej. Trójwymiarowe elementy florystyczne potrafią w sposób oszałamiający zmienić każdą suknie ślubną. Od prostych, klasycznych krojów po nieco bardziej odważne sylwetki, kwiatowe detale sprawiają, że wzrok wszystkich skupi się właśnie na Tobie!

Kwiaty jeszcze nigdy nie były tak fantazyjne. Zapomnij o płaskich kwiatowych wzorach i skup się na czymś bardziej dramatycznym i dynamicznym: kwiatach 3D.

Od teksturowanej koronki i misternych aplikacji po ręcznie wyszywane kwiaty i motywy botaniczne, ruch w kierunku wyróżniających się stylów – dosłownie – bardzo romantyczne i ściągające na siebie wzrok projekty, które pokonują drogę z wybiegów do naszych salonów …

Dopasowane gorsety, akcenty na ramionach, haftowane, przyciągające wzrok trójwymiarowe kwiaty, które będą bajecznie modnym dodatkiem do każdego stylu sukni. Czy to od stóp do głów, czy kaskadowo w dół spódnicy, czy też rozrzucone na gorsecie, skomplikowane i wymiarowe kwiaty są absolutnym top wyborem.

Natchnij się naszymi kolekcjami sukni ślubnych z kwiatami 3D inspirowanymi płatkami kwiatów i magicznymi winoroślami…

 

 

 

Poprzedni Archiwum Następny