Margarett - salon sukien ślubnych we Wrocławiu

Listopad 10, 2016 Aktualności 0

Prowadzony przez nas salon usytuowany jest przy skrzyżowaniu ulic Henryka Brodatego i Rydygiera, dzięki czemu klientki mogą łatwo do nas trafić. Kilkanaście lat pracy i działań na rzecz klientów sprawiło, że salon sukien ślubnych Margarett cieszy się dobrą renomą nawet wśród najbardziej wymagających Pań. Naszą ofertę kierujemy dla kobiet szukającej pięknych i oryginalnych kreacji, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór sukien ślubnych z trzech nowych kolekcji Collezione Brillante, Collezione Novello oraz Collezione Magnifico. Śledzimy najnowsze trendy i doskonale wiemy, że ogromną popularnością cieszą się modele w stylu Boho, które również znajdziecie w naszym asortymencie. Wśród nich dostępne są kreacje z krótkim oraz długim rękawem wykonane z delikatnych, zwiewnych materiałów i ozdobione pięknymi koronkami.

Naszym celem jest pomoc w wyborze najlepszej sukni, a także zapewnienie towarzystwa i miłej atmosfery podczas zakupów. Doskonale wiemy, że znalezienie idealnej kreacji wymaga wielu przymiarek i spojrzeń w lustro, dlatego też w naszym salonie sukien ślubnych we Wrocławiu kobiety mogą zmierzyć różne modele.

Wszystkie zainteresowane przymiarkami klientki prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 328 70 14 w ten sposób będziemy mogli wygospodarować dla Ciebie odpowiednią ilość czasu. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

  5973
Share this:

Sorry, the comment form is closed at this time.