Lace wedding dress

Co roku w naszych kolekcjach Margarett mamy duży wybór wyjątkowych sukni ślubnych koronkowych.

Proponujemy różne wzory sukni koronkowych do ślubu , takie które mają szerokie spódnice, jak np. Alabama, Acropolis, Atlanta, są one uszyte z delikatnej i zwiewnej koronki. Mogą one być również w wersji krótkiej, jak Hawaii i Heidi.

Odmienną wersją sukni ślubnych koronkowych są suknie z grubej, haftowanej perłami koronki lub haftu , ze spódnicą w kształcie litery A, jak np. Malwina , Ambiente, Alice.

Kolejna wersja to suknie wąskie górą i rozszerzające się dopiero powyżej kolan (tzw. „rybki”) jak Adelayda, Abigail, Amsterdam.

Wszystkie wyjątkowe suknie koronkowe , możesz zobaczyć klikając na link: https://margarett.pl/suknie-slubne/.

Dekolty i rękawy w sukniach koronkowych

Suknie ślubne koronkowe mają różne dekolty: ostry szpic jak Magnetico lub Amsterdam, klasyczny jak Montebella lub bardzo szeroki owalny jak Novenna.

Suknie mogą być również z długimi rękawami, jak w naszych modelach Nicea czy Novenna, z maleńkim rękawkiem jak w sukni Ambiente, na ramiączka jak w sukniach Notte czy Abigail lub całe odkryte górą jak suknia Nil czy Aleffa.

Do sukni odkrytych dodatkowo proponujemy koronkowe bolerka do modelu Aleffa – z długim rękawem, a do modelu Nil – z krótkim. Wszystkie nasze bolerka dostępne są w naszym katalogu na stronie: https://margarett.pl/bolerka/.

Bogactwo wzorów koronek

Suknie ślubne koronkowe są bardzo romantyczne i kobiece. Bogactwo wzorów koronek otwiera wiele możliwości tworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych sukni ślubnych. Dla uzyskania tego niesamowitego efektu warto przyjrzeć im się bliżej i przymierzyć kilka modeli.

Najnowsze trendy 2019

W tym sezonie najbardziej poszukiwane są delikatne , lekko prześwitujące, transparentne góry sukni ze zwiewnymi dołami. Mogą być długie , krótsze z przodu i z długim trenem lub z rozcięciem ukazującym nogi.

W kolekcji Margarett proponujemy co roku ok. 120 wzorów, więc z pewnością każda Panna Młoda znajdzie swoją wymarzoną suknię ślubną!

Previous Archive Next