Suknie ślubne Collezione Brillante

BOHO

Suknia ślubna wykonana z jedwabistego muślinu i koronki gipiurowej. Zwiewna, lekka z długimi prześwitującymi rękawami, wyszczuplającymi dekoltami i długim, dyskretnym rozcięciem dołu sukni. Talię sukni podkreśla satynowy pas. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 1193
Likes: 2

BERENICA

Suknia ślubna uszyta z oryginalnej, bardzo zdobionej koronki, mocna podkreślająca talię. Góra sukni z prześwitem ukazującym bogactwo haftowanych zdobień. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 943
Likes: 0

BICOTA

Suknia ślubna zwiewna, delikatna i transparentna. Została wykonana z jedwabistego tiulu i miękkiego, delikatnego zdobionego haftu, tworzącego oryginalnie wycinane dekolty. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 744
Likes: 0

BRASILIA

Suknia ślubna zaprojektowana z tiulu bawełnianej, zdobionej koronki okalającej duże dekolty. Dół sukni lekki z ozdobnym dołem i zwiewnym trenem.Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 832
Likes: 0

BELLADONNA

Suknia ślubna uszyta z lekkich, delikatnych, jedwabistych tiuli.  Ma lekko transparentną górę z maleńkimi rękawkami, wykończona zdobionymi haftami z motywem roślinnym. Dół sukni wielowarstwowy. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 689
Likes: 0

BOSSANOVA

Suknia ślubna wykonana z misternie tkanej i zdobionej koronki. Charakteryzuje się delikatnymi prześwitami, ukazującymi subtelność koronki. Dół sukni z wielu warstw lekkiego, jedwabistego tiuli z przecięciem ukazującym nogę. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 768
Likes: 0

BELLA

Suknia ślubna zaprojektowana została z wyjątkowo pięknego tiuli, haftowanego uroczym motywem gałązek i kwiatów. Suknia pięknie podkreślająca kobiece walory, jednocześnie lekko przykrywająca przód i ramiona. Dół sukni szeroki, zwiewny z lekkim trenem. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 472
Likes: 0

BOLZANO

Suknia ślubna uszyta z muślinowej żorżety z delikatną, miękką górą zdobioną kwiatowymi haftami gipiurowymi. Transparentne plecy z tatuażowymi haftami. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 505
Likes: 0

BOGNA

Suknia ślubna wykonana z wielu warstw lśniącego i brokatowego tiulu oraz bogato zdobionego haftu. Charakteryzuje się pięknymi, szerokimi dekoltami okalającymi ramiona i misternie dekorującymi plecy. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 541
Likes: 0

BACCI

Suknia ślubna wyjątkowo delikatnej urody. Lekko transparentna a jednocześnie z efektem trójwymiarowości. Zaprojektowana z nowoczesnymi, długimi dekoltami, pięknie zdobionymi. Wykonana z haftowanego jedwabistego tiulu. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 1222
Likes: 0

BENELUX

Królewska suknie ślubna ze szlachetnego micado oraz jednej z najpiękniejszych koronek. Klasycznie uszyta z wyszczuplającym gorsetem halkami pod materiałem zewnętrznym. Posiada lekki tren. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 372
Likes: 0

BRESSANONE

Klasyczna suknia ślubna, uszyta z ozdobnego haftu i wielu warstw tiuli. Posiada maleńki rękawek, skrzydełko- bardzo praktyczny. Szeroki dół sukni zdobiony jest haftem z ogromnym lekkim trenem. Do sukni prezentujemy tak samo zdobiony welon. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 594
Likes: 0

BIRMA

Suknia ślubna wykonana z wielu warstw jedwabistego tiulu o mocno zdobionej koronki. Góra sukni lekko transparentna, wydobywający mocny rysunek haftu. Delikatny, elastyczny tiul na dekoltach. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 450
Likes: 0

BLANCA

Bardzo elegancka suknia ślubna ze szlachetnego micado, na cienkich ramiączkach i z niezwykle dekoracyjnym tyłem. Do sukni bolerko z bardzo delikatnego haftu „deCale”. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 315
Likes: 0

BEVA

Odważna, nowoczesna suknia ślubna z miękkiej satyny. Posiada długie, ostre dekolty, delikatne biżuteryjne zdobienia. Przód sukni otwiera się przy ruchach do przodu, ukazując nogi. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 442
Likes: 0

BENAVELLO

Jedna suknia ślubna w dwóch odsłonach.

1. Suknia z haftowaną górą na ramiączka z szerokim tiulowym dołem, z trenem.

2. Po zdjęciu tiulowej spódnicy- wygodna suknia ślubna z lajązej żorżety, odkrywająca lekko nogi podczas ruchu.

Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 358
Likes: 0

BIBITA

Piękna, klasyczna, lekka suknia ślubna z delikatna transparentną górą. Została ozdobiona haftami, które subtelnie mienią się w świetle. Dół sukni bardzo szeroki z wielu warstw tiuli, można ją zamówić z przedłużonym tyłem lub równą dołem. Do sukni proponujemy welon z tymi samymi haftami. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 515
Likes: 0

BELVEDERE

Suknia ślubna wykonana w całości z haftowanego, bardzo ozdobnego tiuli. Posiada ostre, wyszczuplające dekolty. Pas podkreśla misterna draperia. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 326
Likes: 0

BRAVA

Sukna ślubna z haftowaną, ozdobną górą i tiulowym, lejącym, szerokim dołem. Przód sukni z wąskim pęknięciem przykrytym haftem, tył z dużym dekoltem ozdobionym mocnym, wyszywanym haftem. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 312
Likes: 0

BORGESE

Prosta i elegancka suknia ślubna uszyta ze szlachetnej satyny. Dół sukni szeroki do zamówienia z trenem i kieszeniami. Góra pięknie wymodelowana z przodu dekolt szeroki, z tyłu duży, długi, ozdobiony ciekawymi haftami. W pasie satynowy pasek z kokardą. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 682
Likes: 1

BIATTI

Suknia ślubna wykonana z koronki 3d, są to wyszywane, wypukłe kwiatki na haftach. Pas podkreślony biżuteryjnymi ozdobami. Dół sukni finezyjny- wielowarstwowy na krynolinach. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 548
Likes: 0

BORMIO

Królewska, wyjątkowa suknia ślubna wykonana z matowej, miękkiej satyny. Jej wyjątkowość stanowi ułożenie tkaniny, ciekawa, niespotykana góra sukni i bardzo szeroki dół z długim trenem. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 706
Likes: 0

BRUNICO

Wygodna, lekka suknia ślubna. Góra koronkowa, delikatna z rękawem do połowy przedramienia. Dół z jedwabistego tiuli z pęknięciem spodniej warstwy i subtelnym prześwitem. Do sukni przepiękny haftowany welon. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 366
Likes: 0

BENEDETTA

Ozdobna, szeroka, błyszcząca suknia ślubna wykonana z wielu warstw tiulu i haftowanej koronki. Wyszczuplający, mały gorset modeluje fantastycznie talię. Delikatne drapowania nadają sukni lekkości i wdzięku. Dodatkowo do sukni jest możliwy bufiasty rękawek. Do zamówienia w kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 548
Likes: 0

BOBBIO

Zwiewna, delikatna suknia ślubna z częściowo transparentną górą. Ozdobne hafty tworzą ciekawy rysunek na prześwitach. Dół sukni z wielu warstw jedwabistego tiuli. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 565
Likes: 0

BRAVISSIMA

Elegancka suknia ślubna wykonana z królewskiej satyny. Posiada interesujące dekolty z przodu długi imitujący pęknięcie, tył odsłaniający plecy. Dobrze podkreśla talię. Wykończenie biżuteryjnym paseczkiem. Dół szeroki z kontami, można zamówić z trenem. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 561
Likes: 0

BELLAGIO

Klasyczna, ozdobna, szeroka suknia ślubna. Góra wykonana z błyszczących haftów, gorset podkreślający talię. Dół bardzo szeroki z haftowanym brzegiem. Można ją zamówić z trenem lub bez trenu. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 377
Likes: 0

BEATRICE

Przepiękna, bogato zdobiona suknia ślubna z przedłużonym gorsetem, dobrze modelującym sylwetkę. Szczególnie polecana przy większych rozmiarach. Góra lekko prześwitująca, haftowana kryształkami. Dół zwiewny, wykonany z wielu warstw jedwabistego tiulu. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 515
Likes: 0

BERTA

Suknia ślubna wykonana cała z misternie ozdobnego haftu na tiulu. Przepiękne hafty okalają wąskie, wyszczuplające dekolty i i schodzą na długie rękawy oraz dół sukni. Dół również wyszywany lejącym tiulem. Suknia posiada delikatne tiulowe prześwity tak bardzo modne w tym sezonie. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 545
Likes: 0

BUGATTI

Wąska, koronkowa suknia ślubna. Bardzo wygodna, lekka i dobrze układająca się do ciała. Góra sukni z tatuażowymi prześwitami koronki, dół wąski i lejący. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 440
Likes: 0

BONITA

Bardzo ciekawa suknia ślubna z przedłużonym stanem. Wykonana z haftu imitującego pióra. Góra sukni z prześwitami mocna ukazującymi haftowane piórka. Suknia nieodcinana w pasie, ładnie modelująca sylwetkę. Schodzące hafty rozszerzają suknię tworząc szeroki tiulowy dół. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 467
Likes: 0

BONA

Elegancka, gładka suknia ślubna z przepięknie układającym się dołem. Wykonana z lejącej żorżety. Góra sukni wytwornie układana z tej samej tkaniny. Pas podkreślający biżuteryjną ozdobą. Do zamówienia z kolorze białym i śmietankowym. Suknie ślubne Margarett.

Views: 660
Likes: 0

BOSCA

Views: 516
Likes: 0

BARI

Views: 437
Likes: 0

BABILON

Views: 327
Likes: 0

BAJA

Views: 554
Likes: 0

BURGAS

Views: 595
Likes: 0

Kolekcja Brillante od Margarett została zaprojektowana przez projektantów, którzy tworzą wyłącznie dla naszej marki. Oferujemy Pannom Młodym suknie ślubne utrzymane w stylu boho. Dlatego większości modeli z tej kolekcji jest opatrzona delikatnymi haftami i tkaninami. Używanie zwiewnych materiałów dodaje kobietom lekkości, a ich ruchy stają się bardziej płynne. Hafty w tej kolekcji poza funkcją ozdobną mają też skupiać uwagę na partiach, które chcemy wyeksponować. Jest to widoczne w modelu Bicota, który ma oryginalny dekolt, podkreślony właśnie poprzez użycie haftu.

Zostały wykonane z jedwabistego tiulu, mieniącej się satyny, bawełny i prześwitujących drobnych koronek. W naszej firmie wierzymy, że suknia ślubna powinna oddawać charakter Panny Młodej i oczywiście podkreślać jej urodę. Łączenie haftów z lejącym muślinem i satynowymi wstawkami pozwoliło projektantom na zabawę formą i stworzenie kreacji tak różnorodnych jak nasze Klientki.

BURGAS