Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
x

Collezione Limite Collezione Cristallo Collezione Brillante Collezione Novello

Suknie Margarett to najwyższa jakość wykonania i materiału

Suknie ślubne „Margarett” szyte są z wysokogatunkowych materiałów sprowadzanych z Włoch i Francji. Każdego roku powstaje nowa kolekcja obejmująca około 40 sukni ślubnych, w oparciu o najnowsze trendy w modzie ślubnej.

Szyjemy od 1968

Salon sukien ślubnych Margarett

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych sukni ślubnych. Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną od pokoleń. Jakość wykonanych sukni oraz dobór wysokogatunkowych materiałów jest dla nas priorytetem.

Poznaj nas
Aktualne promocje

Wyprzedaż kolekcji sukien ślubnych

Zapraszamy do zapoznania się z sukniami ślubnymi w okazyjnych cenach. Jeśli zechcesz to odświeżymy i dopasujemy suknię do Twojej sylwetki.

Outlet
Świat Margarett

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami ze świata sukien Margarett. Bądź na bieżąco z kolekcjami oraz z trendami z branży ślubnej.

Najnowsza kolekcja sukni ślubnych Margarett PASSIONE

Najnowsza kolekcja sukni ślubnych Margarett PASSIONE

Najnowsza Kolekcja Sukni Ślubnych Margarett PASSIONE … Suknie ślubne z kolekcji PASSIONE wyznaczają nowy romantyczny trend, łączący ...

Zobacz więcej
Suknie Ślubne Boho

Suknie Ślubne Boho

Suknie Ślubne Boho   Dla Panny Młodej, która w dniu ślubu chce czuć się marzycielsko, lekko a przy tym kobieco, suknie ślubne boho ...

Zobacz więcej
Koronkowe Suknie Ślubne

Koronkowe Suknie Ślubne

Koronkowa suknia ślubna to jeden z najbardziej tradycyjnych stylów, a dla wielu osób ta delikatna i kobieca tkanina jest synonimem sukni ślubnej. ...

Zobacz więcej

Umów się na przymiarkę kolekcji ślubnej w salonie

Czekamy na Ciebie w naszych salonach. Wejdź i skorzystaj z naszego formularza - sprawdź jak umówić się na indywidualną przymiarkę.

Umów się

Gdzie kupić suknie Margarett?

Do góry