Twoja suknia – „Hollywoodzka kolekcja Margarett”

Październik 15, 2015 Aktualności 0

Najnowsza kolekcja firmy Margarett Collezione Hollywoodiano jest pełna nowatorskich rozwiązań, które ukażą Pannę Młodą w tym bajkowym dniu w kilku odsłonach.


W tym roku inspiracją dla projektantów Margarett były suknie największych gwiazd Hollywood z lat 50-tych i 60-tych, takich jak Marylin Monroe, Rita Hayworth, Grace Kelly, czy Elisabeth Taylor. Kolekcja emanuje tajemniczością gwiazd z dawnej epoki, które jak nikt inny umiały wykorzystać walory tkanin do podkreślenia swojej kobiecości.

Tegoroczna kolekcja nosi nazwę Hollywoodzkiej, co ma odzwierciedlenie w krojach uwypuklających atuty kobiecej figury. Subtelnie przykryte ramiona, piękne dekolty, podkreślona talia, to tylko część cech jakie można przypisać najnowszej kolekcji sukni Margarett.
Koronkowe i tiulowe prześwity pobudzają zmysły, mieniące się i błyszczące hafty tworzą atmosferę wyjątkowości i podniosłości chwili. Charakterystyczny szelest wielu warstw tkanin uniesionych na krynolinach, które pamiętamy z dawnych filmów powraca wraz z kolekcją Collezione Hollywoodiano. Nowe kształty dekoltów, niespotykane dotąd formy spódnic, dopinane długie treny, to wiele nowatorskich zmian w jednym tylko roku.
Kolekcja jest bardzo kobieca, stworzona z myślą o tym, żeby każda kobieta w dniu ślubu czuła się gwiazdą. Połączenie kobiecości i szlachetnych materiałów jest z pewnością tym, czego szuka każda Panna Młoda. Dzień ślubu jest dniem szczególnym, dlatego warto przyjrzeć się kolekcji Collezione Hollywoodiano Margarett by być ubraną w iście gwiazdorskim stylu.
Zapraszamy do Salonu Margarett, który mieści się przy al.Krakowskiej 14a w Jankach.
  3621
Share this:

Sorry, the comment form is closed at this time.