Panna młoda – „Margarett w Sali Kongresowej”

W ramach Międzynarodowych Targów Ślubnych w
Warszawie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pokazach  najnowszej kolekcji znanej i docenianej marki ślubnej Margarett.
Na nadchodzący sezon przygotowana została nowa, niezwykle oryginalna kolekcja sukien ślubnych. Fasony wchodzące w jej skład wyróżniają się na tle prezentowanych sukien ślubnych dostępnych na polskim rynku.
Nowa kolekcja sukni Margarett jest bez wątpienia najbogatszą z dotychczas prezentowanych. Dominują w niej delikatne, zwiewne materiały o szlachetnym składzie i bardzo eleganckie koronki z ręcznie wyszywanymi elementami.
Oglądając pokaz zauważyliśmy niebywałą metamorfozę jaką przeszły formy sukni ślubnych, które charakteryzują się obecnie nowoczesnym krojem. Od razu było widać nowatorskie pomysły głównej projektantki.
Nieskazitelne formy sukien podkreślały sylwetki modelek i były  jednocześnie artystyczną doskonałością.   Mnogość modeli w nowej kolekcji Margarett przyprawiała  o zawrót głowy. Każda Panna Młoda znalazłaby  tu krój odpowiednio dopasowany do siebie, jak również wybrałaby  rodzaj i odcień materiału, oraz szlachetne wykończenia do tak ważnej kreacji , jaką jest suknia ślubna.
Kolejnym miłym zaskoczeniem podczas pokazu było powiększenie i tak dużej kolekcji, o linię marki Vero Sposa projektowanej  przy współpracy z włoskimi i hiszpańskimi designerami. Prezentacja nowych krojów rodem ze stolic mody zachwycała.
Na uwagę zasługuje również jakość wykonania modeli spod szyldu Margarett. Jak zapewnia producent, każda suknia uszyta jest  z niezwykłą starannością z najlepszych  gatunkowo materiałów sprowadzanych wyłącznie z Francji i Włoch. Po dokładnym obejrzeniu modeli na pokazie i na targowym stoisku firmowym, możemy z przyjemnością potwierdzić te zapewnienia.
Oglądane przez nas suknie Margarett i Vero Sposa, dostępne są w salonach firmowych „Margarett”.
Wszystkim Pannom Młodym życzymy, aby w dniu ślubu wystąpiły w kreacjach tak cudnych, jak te które mieliśmy przyjemność oglądać na pokazie w Sali Kongresowej.