Moda na ślub – „Nowa kolekcja Margarett”

W sierpniu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w pokazie nowej kolekcji Margarett. Pokaz wyróżniała  dbałość o szczegóły i profesjonalizm, który dostrzec można było na każdym kroku. Kolekcja zachwyciła. Zebrani goście, którymi byli głównie przedstawiciele salonów ślubnych z Europy, chwalili pomysłowość i oryginalność projektantów.
Nowa kolekcja sukni jest bez wątpienia najbogatsza z dotychczas prezentowanych. Dominują w niej delikatne, zwiewne materiały, o szlachetnym składzie i bardzo eleganckie koronki z ręcznie wyszywanymi elementami. Oglądając nową kolekcje Margarett, zauważyliśmy niebywałą metamorfozę jaką przeszły formy sukni ślubnych, które charakteryzują się obecnie nowoczesnym krojem. Ich nieskazitelna forma podkreśla sylwetkę i jest jednocześnie artystyczną doskonałością.
Mnogość modeli w nowej kolekcji Margarett, przyprawia o zawrót głowy. Każda panna młoda znajdzie tu krój odpowiednio dopasowany do siebie, jak również wybierze rodzaj i odcień materiału, oraz szlachetne wykończenia do tak ważnej kreacji , jaką jest suknia ślubna.
Kolejnym miłym zaskoczeniem podczas pokazu, było powiększenie i tak dużej kolekcji, o linię marki Vero Sposa projektowanej  przy współpracy z włoskimi i hiszpańskimi designerami. Prezentacja nowych krojów rodem ze stolic mody zachwycała.
Oglądane przez nas suknie Margarett i Vero Sposa, trafią do sklepów już w listopadzie tego roku i będzie je można zamawiać w salonach firmowych „Margarett”.
Wszystkim Pannom Młodym życzymy, aby w dniu ślubu wystąpiły w kreacjach tak cudnych, jak te które mieliśmy przyjemność oglądać na pokazie.