Moda na ślub – „Elegancja i perfekcja”

 

To wyróżnia najnowszą kolekcję sukien ślubnych Margarett. Projektanci postarali się, aby każda panna młoda znalazła dla siebie idealny model, który będzie podkreślał jej urodę. W kolekcji znajdują się zarówno klasyczne, jak i awangardowe modele. Ich wspólną cechą jest zastosowanie włoskich i francuskich materiałów, perfekcyjne wykonanie oraz dbałość o najmniejszy detal.
Firma Margarett proponuje suknie zarówno o nowoczesnych, geometrycznych krojach, jak również lekkie i zwiewne modele czy efektowne „hiszpanki”. Kolor, który dominuje w tegorocznej kolekcji sukni ślubnych, to lilaróż. Oprócz niego w elementach wykończeń i dodatków pojawiają się delikatne błękity i szampańskie odcienie. W tym roku kolekcję Margarett wyróżniają pięknie opalizujące materiały, które w zależności od padającego światła, mienią się tysiącem odcieni połyskujących nici, z których są wykonane.
W tym roku powstała również nowa kolekcja bolereki welonów. Zostały zaprojektowane tak, aby przyszła panna młoda mogła swobodnie dopasować je do wymarzonej sukni ślubnej, zarówno pod względem fasonu, jak i kolorystyki. W kolekcji bolerek znajdują się kroje o kształtach urzekających swą prostotą i elegancją, jak i te uszyte z delikatnych koronek, które subtelnie przykrywają ramiona i plecy, jednocześnie uwydatniając piękno sukni. Każda panna młoda znajdzie model pasujący na odpowiednią porę roku, będący jednocześnie idealnym dopełnieniem wybranej kreacji ślubnej.
Nowa kolekcja welonów marki Margarett prezentuje się znakomicie. Wyróżnia się unikalnymi, dekoracyjnymi brzegami, wykonanymi z delikatnych koronek o różnych wzorach i zdobieniach. Panny Młode ceniące proste formy również znajdą dla siebie odpowiedni model, który wykończony będzie bardzo cienką tasiemką lub taki, który uformowany będzie jedynie z tiulu bez dodatków, ale przyciągnie uwagę swoją długością i krojem.