Collezione Elegante- połączenie klasyki z nowoczesnością

Październik 15, 2015 Aktualności 0

Najnowsza kolekcja sukni ślubnych „Margarett” o nazwie Collezione Elegante powraca do klasycznych krojów sukni i łączy je z nowoczesnymi rozwiązaniami i wzorami materiałów.

_DSC7453

 

Kolekcja „Collezione Elegante” jak nazwa wskazuje jest uosobieniem ponadczasowej elegancji. Została stworzona z wytwornych tkanin i niepowtarzalnych koronek , haftów oraz gipiur. Dominują w niej zwiewne muśliny , tiule i żorżety , których lekkość pobudza zmysły, jak również królewskie satyny, organzy , jedwabie , które swym bogactwem wprowadzają klimat niezwykłości. Kolekcja emanuje przepychem tkanin oraz wyjątkowością koronek, które współgrają dając niepowtarzalny efekt.

_DSC7680

Jednocześnie w kolekcji zastosowano materiały o współczesnych wzorach i fakturach. Kroje sukni nawiązują do pałacowych sukni podkreślających atuty kobiecej figury, a mimo to w kolekcji można znaleźć wiele współczesnych rozwiązań. Zobaczyć w niej możemy nowe formy sukni oraz bolerek. Te ostatnie są doskonale dopasowane do sukni i potrafią zmienić jej wygląd tak, iż po zdjęciu suknia wydaje się być innym modelem. Dodatkowo za pomocą spódnic i trenów, które stały się niezależnymi częściami sukni, możemy wpływać na zmianę wizerunku i komfort panny młodej. Podkreślajmy to co w nas najpiękniejsze- piękna linia pleców, wcięcie w talii, kształtny biust. Suknie z pewnością wydobędą kobiece atuty. Collezione Elegante to bogactwo szlachetnych materiałów w połączeniu z niepowtarzalnymi rozwiązaniami krojów, dzięki którym każda kobieta w dniu swojego ślubu będzie wyglądała olśniewająco.

_DSC7589

 

_DSC7802

  3088
Share this:

Sorry, the comment form is closed at this time.